Firma Gander Group jest przedsiębiorstwem rodzinnym skupiającym się przede wszystkim na rozwoju międzynarodowej współpracy handlowej głównie w ramach Unii Europejskiej. Powstała w wyniku zmian reorganizacyjnych firmy iNFOTRON, która została założona w 2004 roku - w momencie wejścia Polski do struktur Unii Europejskiej, w trakcie otwierania się nowych rynków zbytu oraz rosnącego zainteresowania firm zagranicznych naszym krajem. Firma iNFOTRON współpracowała z wieloma firmami z branży infobrokerskiej ze szczególnym uwzględnieniem firm z Niemiec. Obszarem jej zainteresowania były objęte głównie sektory o charakterze technicznym, takie jak np.: sektor stalowy bądź drzewny. Firma Gander Group zamierza kontynuować obrany kierunek rozwoju oraz wzbogacać swoją ofertę o rozbudowane usługi o charakterze doradczym wspierające sprzedaż firm polskich na rynkach zagranicznych. 

Misją firmy Gander Group jest pomoc firmom polskim w zdobywaniu informacji na temat rynków zewnętrznych oraz budowanie ich silnej pozycji na terenie krajów Unii Europejskiej. 

Zapraszamy wszystkie firmy rozpoczynające działalność eksportową lub posiadające już pewne doświadczenia w eksporcie do współpracy oraz wymiany doświadczeń. Bazując na naszych doświadczeniach chętnie podejmiemy kooperację z Państwem w celu zwiększenia udziału eksportu w Państwa sprzedaży. Nasza współpraca w dużym stopniu może pomóc Państwu uzyskać dostęp do różnych źródeł informacji oraz przyczynić się do jeszcze większych zysków i sukcesów na rynkach europejskich.  

Zapraszamy do współpracy!